Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /nfsmnt/hosting1_1/e/4/e4f8f228-3ab0-4859-9b56-67e89a941cb1/corvusmalacky.sk/web/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

O projekte CORVUS

Ideálne bývanie s dotykom prírody...

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS predstavuje príjemné mestské bývanie. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice.

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania.

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu.

SMART Ready byty

V celom objekte bytového domu bude elektroinštalácia prispôsobená pre inštaláciu technológie SMART bytov. Smart inštalácie bude možné následne nainštalovať do jednotlivých domácností v rôznych variantoch. Základné aspekty SMART domácnosti: vykurovanie, chladenie, tienenie, osvetlenie mnohé ďalšie ako napr. audio systém a domáci asistent.

PARKOVACIE MIESTA

Zaslúžite si to najlepšie

Slnečné pokojné bývanie pri zelenom prostredí...

Kontaktujte makléra